Duże magazyny – wynajem. Bydgoszcz

 

Około trzech lat temu byłam zmuszona przenieść się do całkowicie innego miejsca. Miasto nie dość, że było oddalone od kilkaset kilometrów, to nie wiedziałam o nim zupełnie nic. Miałam przeprowadzić się do Bydgoszczy, co nie było takim dużym problemem. Większe wyzwanie stanowił tutaj proces przeniesienia całej mojej firmy, która była w tamtym czasie wysoce rozwinięta.

Jak szukałam magazynów do wynajęcia w Bydgoszczy

rozległy magazyn do wynajęcia - bydgoszczNa początku muszę wspomnieć, że przeprowadzka do nowego miasta była nieunikniona, czas również miał tutaj duże znaczenie. Jeżeli chodzi o sam dom do zamieszkania, udało mi się znaleźć go bardzo szybko, akurat na wykończeniu było osiedle domków jednorodzinnych. Udało mi się kupić jeden z ostatnich dostępnych budynków w stanie developerskim. Od razu wynajęłam ekipę remontową, która miała wykończyć mój nowy dom. Z magazynami sprawa wyglądała nieco bardziej skomplikowania. Moja firma jak już wspomniałam jest dość duża, dlatego też musiałam celować w rozległe hale, dodatkowo nie mogłam sobie od razu pozwolić na kupno dużych magazynów. Idealna dla mnie sytuacja to wynajęcie hali, z możliwością późniejszego wykupienia. Kupna mogła dokonać po sprzedaży swoich własnościowych magazynów, znajdujących się w miejscu wcześniejszego zamieszkania. Postanowiłam w najbardziej mi znaną i ogólnie najpowszechniejszą wyszukiwarkę wpisać następującą frazę – rozległy magazyn do wynajęcia – bydgoszcz. Udało mi się znaleźć firmę zajmującą się wynajmowaniem i sprzedażą magazynów dla firm na terenie Bydgoszczy i okolic.

Była to dla mnie doskonała sytuacja, mogłam bowiem wykupić magazyny przeze mnie wynajmowane w późniejszym czasie. Z czego bez wahania po około sześciu miesiącach skorzystałam, kiedy udało mi się sprzedać moje dawne hale magazynowe.