Do swojej restauracji zakupiłem specjalne oprogramowanie

 

Jeśli ktoś myśli, że prowadzenie własnej restauracji to prosta sprawa to jest w bardzo dużym błędzie. To prawdziwe wyzwanie, któremu nie da się podołać bez odpowiedniego wsparcia. A wiem co piszę, bo prowadzę dużą restaurację od prawie dwóch dekad. Wszystko zmieniło się kiedy zakupiłem specjalne oprogramowania. Teraz wszystko dzieje się w mojej restauracji automatycznie.

Program dla gastronomii niczym najlepszy manager

konfigurowalne oprogramowanie pc-gastronomMogę powiedzieć, że dopiero po wielu latach działania w tym biznesie dopiero teraz zrozumiałem jak wiele znaczy profesjonalne oprogramowanie na restauracyjnych komputerach i kasach. Jeszcze kilka lat temu pracowałem samodzielnie. Organizowanie pracy mojej restauracji zajmowało mi praktycznie cały dzień od rana do wieczora. W końcu brakło mi sił i postanowiłem coś w swojej restauracji zmienić. Zakupiłem konfigurowalne oprogramowanie pc-gastronom i zainstalowałem je na komputerach w restauracji i na swoim laptopie. I dopiero wówczas zrozumiałem jak wiele rzeczy na raz robiłem. Po odpowiednim skonfigurowaniu tego oprogramowania wszystko dzieje się niemalże automatycznie. Teraz przychodzę do pracy jedynie poobserwować jak pracują moi pracownicy. Wszystko dzieje się automatycznie, a program działa niczym najlepszy manager. Tak naprawdę za nieporównywalnie niższe pieniądze. Za roczną licencję płacę tyle ile managerowi musiałbym zapłacić za jeden miesiąc pracy. To była najlepsza inwestycja i zmiana w moim biznesie.

Człowiek uczy się przez całe życie. Zawsze można coś zmienić lub coś poprawić. Prowadząc swój własny biznes często nie dostrzegamy ile wkładamy w to pracy. Miałem dokładnie tak samo, ale zrozumiałem, że warto wszystko unowocześnić. Teraz w pracy mogę naprawdę odpocząć. Nawet zamówienia żywności generują się dla mnie automatycznie.