Balony pneumatyczne na wyścig miejski

Byłam organizatorką wyścigu miejskiego. Do wyboru były dwa biegi. Jeden to był bieg na pięć kilometrów, a drugi na dwadzieścia. Do mnie jako do jednej z organizatorski należało między innymi rozreklamowanie całego wydarzenia. Po biegu miała być ceremonia medalowa, rozdanie nagród, a potem piknik miejski.

Balony pneumatyczne na starcie

balony pneumatyczne na imprezyNie wiedziałam co miałabym wybrać z kwestii reklamy. Mieliśmy stronę internetową, do tego wykupioną reklamę w gazecie i lokalnej telewizji. Chciałam jednak mieć coś tradycyjnego, jakieś plakaty czy coś takiego. Jednak mało gdzie teraz można przywieszać plakaty, banery nie są takie tanie, a reklama ledowa rzadko występuje. Kolega podpowiedział mi że może balony pneumatyczne na imprezy byłyby dobrym rozwiązaniem. Takie balony można postawić w miejscu startu i jednocześnie mety wyścigu. Wtedy będzie wiadomo gdzie się wyścig odbywa i każdy kto przechodzi tamtędy będzie wiedział o imprezie. Takie balony mogą zostać tam do początku wyścigu, więc jednocześnie będą stanowiły metę. Za jednym zamachem mam część zorganizowania startu i reklamę z głowy. Inni organizatorzy również się ucieszyli z takiego pomysłu. Balony pneumatyczne wykonywała lokalna firma i wykonywała także nadruki na nich. Umieścimy tam nazwę wyścigu, datę i godzinę rozpoczęcia, jak również hasło reklamowe. Na pewno balony pneumatyczne będą widoczne z daleka i przyciągną więcej ludzi na wyścig. Spodziewaliśmy się dużej frekwencji i wielkiego zadowolenia uczestników.

I się nie zawiedliśmy. Nie wiem czy to kwestia dobrej reklamy czy chęci ludzi do biegania, ale na pewno przyszło więcej osób niż w poprzednich latach. Może w przyszłym roku przyjdzie ich jeszcze więcej? Na pewno musimy się dobrze postarać, żeby czymś zaskoczyć uczestników.